Terug Hulp nodig

TA voor gevorderden: Vooruitblik tweede kwartaal van 2012 : AEX, goud, olie, en Apple

Mede mogelijk gemaakt door:
Mede mogelijk gemaakt door Citi
Vanwege de grote succes van de vorige webinar over Hurstfiles afgelopen januari, is er besloten om een tweede webinar te organiseren.

Technisch analist René van Mourik legt op donderdag 12 april de analyse methodiek van Amerikaanse ingenieur J.M. Hurst uit. Dit is één van de best bewaarde geheimen op het vlak van cyclische analyse van de internationale financiële markten.

Aan de orde komen onder meer:

Pieter Kort
  • Uitleg methodiek J.M. Hurst
  • Vooruitblik AEX, goud, olie, en Apple voor het tweede kwartaal van 2012
  • Handelsstrategieën met BEST Speeders

Tijdens het seminar heeft u via de chatfunctie de mogelijkheid om zelf vragen te stellen.

Meld u nu aan voor dit seminar, dat u wordt aangeboden door IEX, Citi en VDVM.

Kosten: dit seminar is gratis.

Datum: 12 april 2012

Tijdstip: 20:00 tot 21:00 uur

Citi
Dit seminar wordt gesponsord door Citi. Citi is een van de grootste financiële dienstverleners ter wereld en een actieve uitgever van hefboomproducten zoals Speeders, Limited Speeders en BEST Speeders in Nederland. Klik hier voor meer informatie.

Rene van Mourik René van Mourik
René van Mourik is eigenaar van VDVM Research & Investment Consultancy. Eén van de activiteiten is de website hurstfiles.com. Tot 2003 werkte hij bij het Institute for Research and Investment Services, kortweg IRIS als Technisch Analist en daarvoor als Financial Controller bij Robeco.

www.hurstfiles.com is een website van VDVM exclusief gericht op de analyses van de Internationale financiële markten conform de methodiek van Hurst. De uitkomsten van deze analyses geven houvast wanneer toppen en  bodems in de markt verwacht mogen worden. In tegenstelling tot andere methodieken wordt ook inzichtelijk gemaakt wat een aannemelijk toekomstig koersverloop kan zijn.

U ontvang automatisch een herinnering voor aanvang.

donderdag

12

april 2012

Dit webinar heeft al plaatsgevonden en is niet meer beschikbaar.

Op donderdag 12 april verzorgt IEX in samenwerking met Online Seminar, na een groot succes van afgelopen keer, een webinar. De titel van het seminar luidt; “Technische analyse voor gevorderden: Vooruitblik Q2 2012”. Technisch analist René van Mourik zal in samenwerking met Pieter Kort de presentatie van deze avond op zich nemen.  Het seminar is toegankelijk voor iedereen, en deelname is gratis. Centraal deze avond staat de analyse methodiek van J.M. Hurst, welke een belangrijke bijdrage levert op het vlak van cyclische analyse van de internationale financiële markten. Hurst heeft een methode ontwikkelt, die eigenlijk stelt dat je uit grafieken bepaalde cycli kunt destileren. Wanneer je deze cycli eenmaal weet en doortrekt naar de toekomst, kun je aan de hand hiervan bepaalde voorspellingen doen.  Aan de hand van praktijkvoorbeelden van AEX, Apple en Brent Crude Oil wordt de methodiek van Hurst verder uitgelicht. Indien gewenst kunnen de deelnemers meer informatie over the methodiek van Hurst ontvangen. Ook wordt na afloop van het seminar een kopie van het webinar beschikbaar besteld.